Adresa

Příkrá 441
760 01 Zlín
Lesní čtvrť
(polyfunkční dům Citadela)

Kontakt

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 731 671 904

Sledujte nás:
polariumCitadela

Otevírací doba

Momentálně funguje provoz polária podle zájmu klientů. V den procedury je tedy nutná objednávka buď telefonicky, nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kryosaunu spouštíme z větší části ve večerních hodinách.

Pokud však dáte dohromady skupinku 4 a více lidí, je možné se domluvit i v jinou dobu nebo se pak přiřadit k profesionálním sportovním týmům, kteřé občas chodí i během dne.

Nejčastější časy provozu jsou mezi 18:00 – 20:00. V den procedur je přesně stanoven čas začátku, proto prosím choďte včas.

Jak se k nám dostanete?

Veřejnou dopravou

Trolejbusem linky č. 3 nebo č. 13 vyjedete na konečnou stanici Lesní čtvrť. Před sebou uvidíte Hokej bar, za kterým se nachází potraviny a ihned za nimi polyfunkční dům CITADELA.

Autem

Autem z centra města z ulice Štefánikova ve směru na Příluk odbočíte před kostelem doprava nahoru po široké kostkové cestě směrem na Lesní čtvrť na ulici Slovenskou a jedete neustále po hlavní cestě (cesta se 2x zatáčí) přes ulici Lesní čtvrť I až na ulici Příkrou, po které vyjedete až nahoru na točnu trolejbusů. Orientovat se můžete i podle drátů elektrického napětí nad Vámi, po kterých trolejbusy jezdí. Hned vedle točny je Hokej Bar a potraviny a v další budově sídlíme my (velký nový dům). Zaparkovat se dá přímo před domem či v přilehlých ulicích.

Vchod se nachází v přízemí a pro vstup do studia je nutné zazvonit na zvonek (Mgr. Matěj Okénka, studio + kryosauna). V případě, že Vám nikdo neotvírá, prosím zavolejte na uvedené telefonní číslo (+420 731 671 904).

Kontakt

Otevírací doba

Momentálně funguje provoz polária podle zájmu klientů.
Nejčasteji pondělí až pátek: 18:00 – 20:00

V případě většího počtu osob doba prodloužena.
Mimo tento termín je nutná domluva (pro skupinky od 4 osob možnost sjednání individuálního termínu).

Pro více informací pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., volejte či sledujte náš facebookový profil.