Ceník

Platný od 1. 10. 2017
Druh procedury Cena
Jednorázový vstup
350,- Kč/os.
Balíček na 5 vstupů
1625,- Kč/os.
Balíček na 10 vstupů
3000,- Kč/os.
Vstup extra pro 1 osobu
600,- Kč/os.
  • Balíček na 5 vstupů a na 10 vstupů má zvýhodněné vstupné
  • 1 vstup = pobyt 1 – 3 minuty v kryosauně (poláriu)
  • Pokud někdo ukončí proceduru dříve, než uplyne 1 minuta, cena se upravuje po dohodě s obsluhou

Jak si vybrat?

Procedura trvá 1 – 3 minuty a v případě potřeby je možné ji kdykoliv ukončit. Dveře kryosauny je možné kdykoliv otevřít i zevnitř. K dosažení terapeutického účinku se doporučuje aplikace chladu kolem – 130 °C po dobu minimálně 90 s, kdy se povrch těla a asi 2 cm podkožních tkání zchladí na 5 °C.

Co se týká pravidelnosti návštěv našeho polária, tak existuje celá řada doporučení a na každého z nás sedí něco jiného. Uvádí se orientační tabulka, podle které můžeme orientačně posoudit, kolik vstupů je vhodných právě pro nás.

1 - 2 vstupy
slouží jako seznámení s procedurou, nový zážitek, pocit osvěžení, posílení psychiky a organismu vůbec.
5 vstupů
prevence zranění, regenerace.
10 vstupů
vhodné pro léčbu zánětů, poranění a kožních problémů.
10 vstupů a více
léčba dlouhodobějších problémů jako jsou záněty, kožní choroby, pooperační stavy – rehabilitace, dlouhodobé regenerační účinky.

Doporučení

Na proceduru vstupujte vždy v suchém oblečení. Pokud přicházíte přímo z tréninkové jednotky či utkání, nezapomeňte si vzít s sebou suché spodní prádlo. Dále je lepší odložit kovové šperky, hodinky či brýle. Není žádoucí požití alkoholu a přípravků, které by mohly ovlivnit pokožku (krémy, masti, atd.). Klienti jdoucí poprvé nemusí ihned vydržet celé 3 minuty. Není potřeba přeceňovat Vaše síly, a pokud se necítíte, je možno zkrátit dobu procedury.

Doporučení

Počet návštěv (procedur) se liší charakterem obtíží. Zpočátku je vhodné absolvovat 7 – 10 návštěv v kratším časovém úseku (v jednom dni pouze 1 procedura). Čas pobytu v kabince je pak možné postupně prodlužovat. Nejde přesně určit, jaký je vhodný počet návštěv, protože organismus každého z nás je odlišný. Je potřeba si najít svůj režim, který Vám bude vyhovovat.

Kontakt

Otevírací doba

Momentálně funguje provoz polária podle zájmu klientů.
Nejčasteji pondělí až pátek: 18:00 – 20:00

V případě většího počtu osob doba prodloužena.
Mimo tento termín je nutná domluva (pro skupinky od 4 osob možnost sjednání individuálního termínu).

Pro více informací pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., volejte či sledujte náš facebookový profil.